DR. Mehmet HASANOĞLU
"Türkiye İYİ Olacak"
Lanet Olsun, Yeter!
Lanet Olsun, Yeter!
Dün akşam saat 22.30 sularında Beşiktaş ve Bursaspor arasında oynan Sportoto Süperlig maçının ardından Vodafon Arena Stadının yanında kahraman Türk Polisine hain bir terör saldırısı düzenledi.
11/12/2016

Dün akşam saat 22.30 sularında Beşiktaş ve Bursaspor arasında oynan Sportoto Süperlig maçının ardından Vodafon Arena Stadının yanında kahraman Türk Polisine, ilkinde bomba yüklü araçla ve yaklaşık 45 sn sonra da hain bir terör örgütü mensubunun Maçka Parkının içinde polislerin yanında kendini patlatması sonucu gerçekleştirilen hain saldırıda 30 Polis ve 8 de sivil vatandaşımız şehitlik mertebesine ulaşmıştır.

Ayrıca hain saldırıda 166 vatandaşımız da yaralanmıştır. Sağlık Bakanlığı yaralı vatandaşlarımızın 17'sinin ameliyatlarının devam ettiği, 6 yaralının da yoğun bakımdaki tedavilerinin devam ettiğini açıkladı.

Mübarek Mevlid Kandili'ni ifa ettiğimiz bu günde öncelikle insanlıktan ve tüm canlıları kucaklayan İslam dininden nasiplerini almamış bu hainleri bir kez daha şiddetle lanetliyorum.

30 Kahraman Türk Polisine ve 8 sivil şehidimize Allahtan rahmet, yakınları ve Yüce Türk Milletine baş sağlığı, 166 yaralıya da acil şifalar dilerim.   


Tüm Hakları Gizli Tutulmuştur.
Copyright © 2020 | Mehmet Hasanoğlu